Menu

Biz Kimiz?

Biz çılgın tasarımlar ve projeler üreten fakat ayakları yere basan bir ekibiz. 2004 yılından bugüne kadar fikirlerimiz ile birçok sirketin ufkunu degistirdik ve markalasma sürecinde destek olduk. Ürününe güvenen herkesi yurt içinde ve yurtdısında marka yapmak için bu yola çıktık. Bu konuda tasarım yeteneklerimize ve aldıgımız yurtdısındaki reklam ve arka strateji egitimine güveniyoruz. Ekip arkadaslarımız ile beraber Güneydogu'daki ilk Marka Strateji ve Tasarım ajansıyız.

TASARIM SADECE ÇİZMEK DEĞİLDİR!!!

Tasarım hayatımızın her alanında etkilidir. Gerçek tasarımcı bunun farkındadır ve hayatın tüm alanlarında ve zamanlarında tasarım ile iç içe yasar. Bir asansöre bindiginde, asansörün tasarımını inceler, kafasında daha iyisini nasıl yaparım diye tasarlar. Bir kalem ile yazdıgında, bir bardak ile içtiginde gerçek tasarımcının beyninde fırtınalar kopar. İste sadece çizmek veya tasarlamak arasındaki fark budur.

Ha Gaziantep, ha İstanbul ne fark eder ki ???

Yasadıgımız bilgi ve teknoloji çagında artık her türlü bilgiye anında ve çok kolay bir sekilde ulasmak mümkündür. İstanbul'daki sergiyi, Berlin'deki en son çıkan sinema filmini ve New York'daki 3 D cartoon sempozyumunu artık anında online takip etmemiz mümkün. Hayal gücümüz, tasarımda ve proje tasarımında en önemli ve degerli ham maddemizdir. Ve isin güzel tarafı: Hayal gücümüz duvarlarla, sehir ve ülke sınırları ile sınırlı degildir. Nerde olursanız olun hayal gücünüz varsa, tasarım gücünüz de vardır.

REKLAMIN GÜCÜNÜ KEŞFET!!!

Hangi sektörde olursanız olun, eger bir marka olmak istiyorsanız, reklam sizin için kesinlikle vazgeçilmezdir. Neden sizde ayakkabı sektöründe bir adidas, tekstil sektöründe bir Hugo Boss, kozmetik sektöründe bir avon veya gıda sektöründe bir Ülker olmayasınız ki? Olayın özü reklamın gücü. Ürününüzü nasıl sunuyorsanız ürününüz o sekilde algılanır. Basit sundugunuz bir ürün, her zaman tüketicinin gözünde basit kalır.
Aynı ürünü bir marka ürünü gibi sunarsanız, marka olur. Bunu gerçeklestirebilmek için öncelikle güçlü bir kurumsal kimlik ve olaganüstü bir ambalaj tasarımı en önemli sartlarından biri.